Bizimle iletişime geçin

Çankırı Genel Haberler

KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN ÖNEMİ

Yayınlanan

üzerinde

#Bişekilde ; ÇANKIRI GÜNDEMİ nın Konusu KENTSEL DÖNÜŞÜM demiştik.Ve de hakikaten de öyle, tabiki bana göre…!

 

Yaptığın işi seversen yani Aşk ile çalışırsan Asla yorulmazsın….Bunun içinde asıl olanda gurur ve kibirden uzak olmak,Gaza gelmemek kısacası Nefsinin esiri olmamak gerekir.Ne kadar mütevazi olursan o kadar Dua alır ve büyürsün.Aksi ise hüsrandır….

 

Ben Çankırı’yı ve de Çankırı’lıyı seviyorum.Ne kadar kazık yesemde kimseye kötülük yapamıyorum…

 

Yapmış olduğum işimi seviyorum.Devamlı faydalı olmaya çalışıyorum.Ve iddiada ediyorum.Çankırı’da geçmiş dönemlerde çok güzel hizmetler yapıldı plan ve projeler çizildi hemen hemen tüm Kale Altı Kırk Evler Fatih Mahallesi yani Eskimeyen En Sağlam Zemin olan bölgede tüm çalışmalar bitmişti ki işte o zaman araya Nefis ve Kibir girdi o yapılan çalışma gayret ve emek olduğu gibi çöp oldu…

 

Olmayacak yerlere katlar falan filan derken güzelim En Sağlam zemine sahip olan alan kendi kaderine terk edildi…

 

Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ı.. başarılı yapan özellik emeğe duyduğu saygıdan geçer Seçimi alınca Nurettin Sözen Başkanın çizilmiş projelerini faaliyete geçirmesinden Başlar.bu bahsetmiş olduğum bölgenin tüm çalışmaları bitmişti tüm belge ve bilgiler şu an Belediyede Mevcutdur….

 

Başarılı bulduğumuz Belediye Başkanımız İsmail Hakkı ESEN tekrar seçildi bu KENTSEL DÖNÜŞÜM sorununuda çözdüğünde ismi Altın harflerle yazılır bunda hiç şüphem yok.

 

Sadece Nerede kalındı getirin projeleri demek çok kolay kimse beğensin veya beğenmesin bir Grup Başkan Vekilimiz Var.Dünya Liderimizde onu çok seviyor.Bizim Bağcıyla işimiz yok Çankırı olarak üzüm yemek istiyoruz….

 

Ak Parti İstanbul’da çok Belediye kaybetti Ancak Bağcılar Belediyesi ni kaybetmedi çünkü Kentsel Dönüşümü çok güzel yaptı yani bu formülü bizde yapabiliriz.

 

Bu projeye emek veren kim gel buraya nerede kaldık yeniden başlıyoruz.Herşey Çankırı için deyip Belediye kuruluşu olan BAŞAK A.Ş nasıl yapıyor Emin bey sizde Siyasi ayağımız olun tamam bu kadar…O mezbelelik koca alan hemen dönüşür kimse mağdur olmaz…Tahminim o bölgeye en az 2500 ile 3000 bin konut sığar.

 

İlimiz fay hattında Deprem Öldürmez çürük bina ve yanlış zemine yapılan binalar öldürür….

 

İstenirse Çankırı’da da yarısı bizden yani Devletten de uygulana bilir…

 

Her şey ÇANKIRI için.

 

#VakitDUAVakti….

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankırı Belediye Haberleri

Çankırı’da Yerel Seçim İçin Son Düzlük

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

31 Mart Yerel Seçimleri

Yüksek Seçim Kurulu’nda da son seçim hazırlıkları yapılıyor. Sandık başkanlarına teslim edilecek seçim araç ve gereçlerinden oluşan malzeme torbaları bugünden itibaren hazırlanmaya başlanacak. Torbalar, sandık kurulu başkanlarına 29 Mart Cuma günü teslim edilecek.

Türkiye, yerel yöneticilerini seçmek için 31 Mart 2024 Pazar günü sandık başına gitmeye hazırlanıyor.

Değerli Çankırı halkı ise bu seçimlerde bir hayli heyecanlı şekilde seçim gününü bekliyor. Seçim sonuçları itibariyle halkımıza inşallah daha güzel günler için seçilecek adaylarımız var. Gelin şehrimizin merakla beklediği 2 büyük siyasetçi adayımızı tanıyalım.

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve Ak Parti Çankırı 24. 25. 26. Dönem Milletvekilliği yapan Hüseyin Filiz,

MHP Çankırı Belediye Başkanlığı için İsmail Hakkı Esen’i aday gösterdi. Peki, MHP Çankırı Belediye Başkan adayı İsmail Hakkı Esen kimdir? İsmail Hakkı Esen kaç yaşında, nereli?

İsmail Hakkı Esen, Çankırı’da doğmuştur. 1988 yılında Çankırı Teknik Lisesi’nden mezun olmuştur. 1993 yılında 9 Eylül Üniversitesi’nden mezun olan İsmail Hakkı, aynı dönemde kendi otomotiv firmasında işletmecilik yapmaktadır. Ayrıca MHP Çankırı Belediyesi Meclis Üyesi, Grup Başkan Vekili ve Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini de sürdürmektedir. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde MHP’den Çankırı İli Belediye Başkan adayı olmuştur

Çankırı AK Parti Belediye Başkan adayı Hüseyin Filiz kimdir, kaç yaşında?

Hüseyin Filiz, 1958 yılında Çankırı’da doğdu. Ticari hayatına Çankırı’da başlayan Filiz, aynı şehirde faaliyetlerine devam etti. Tarım Makineleri Fabrikası kurarak iş hayatına adım attı. 1995 yılında Çelik Kapı Fabrikası’nı kurdu ve hem yurt içinde hem de yurtdışında birçok showroom açtı. Ayrıca traktör ve farklı markaların otomotiv bayiliklerini aldı. Ankara’da akaryakıt istasyonu işletmeciliği de yapmıştır. Konut inşaatları ile inşaat sektöründe de yer almıştır. Hüseyin Filiz, Filiz Tarım Makineleri A.Ş., Filiz Otomotiv Ticaret Limited Şirketi, Filiz Çelik Mamulleri Ticaret Limited Şirketi ve Filiz Tarım ve Hayvancılık Ticaret Limited Şirketinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmektedir.
Ayrıca 24.25.26. Dönemde Çankırı Milletvekili olarak seçilmiştir.
Hüseyin Filiz, İngilizce’yi orta düzeyde bilmekte olup evli ve üç çocuk babasıdır.

Son günlerde vaatlerini ve yapmış olduğu icraatleri paylaşan adaylarımızın Allah yar ve yardımcısı olsun bütün adaylara başarılar dileriz.

Hüseyin Filiz beyfendinin vaatlerinden bir kare

 Mevcut başkan İsmail Hakkı Esen beyfendinin 4.500 bin kapasiteli yeni mezarlık alanından bir kare

 

Görüntüler örnek olup Filiz beyfendinin nice vaatleri ve geçtiğimiz dönem seçilmiş Esen beyfendinin nice çalışmaları bulunmaktadır saygılar sunar hayırlı ramazanlar dileriz.

Kaynakça ;

https://cankiri.bel.tr/upload/baskan/Ismail_Hakki_ESEN_Ozgecmis.pdf

https://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%BCseyin_Filiz

Okumaya Devam Et

Çankırı Genel Haberler

Çankırı merkeze 1900 kişilik yeni cezaevi yapılacak

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan, yeni cezaevi ile ilgili açıklamada bulundu. Depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle boşaltılan cezaevinin yıkılıp TOKİ yapılacağını ve ilimize ise 1500 kişi kapalı 400 kişi açık olmak üzere 1900 kişilik yeni cezaevi yapılacağı belirtildi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan İl Başkanı Erdoğan, “Söz verdik yapıyoruz. Riskli yapı olması nedeniyle boşaltılan Çankırı E Tipi Kapalı Cezaevi yerine, Çankırı merkeze 1500 kişi kapasiteli L Tipi Kapalı ve 400 kişi kapasiteli açık olmak üzere toplam 1900 kişilik cezaevi, 2024 yatırım planına alınmıştır.

Ayrıca Kurşunlu ilçemize yapımı planlanan 1000 kişilik açık cezaevi yapımı da 2024 yatırım planına alınmıştır.

Çankırı Merkezde bulunan 57 bin m2’lik eski cezaevi yerine ise TOKİ aracılığı ile depreme dayanıklı sağlam konutlar inşa edeceğiz.

Çankırı’mıza hizmet için mesai harcayan Grup Başkanvekilimiz ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Emin Akbaşoğlu’na ve Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’a teşekkür ediyorum.

Çankırı’mıza hayırlı olsun.” dedi.

Okumaya Devam Et

Çankırı Genel Haberler

Kız Meslek Lisesi Binası Güçlendirildi

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Çankırı’da, Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak bilinen Kız Meslek Lisesi’nin deprem güçlendirme ve onarım işlemleri başarıyla tamamlandı. Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İnşaat ve Emlak Hizmetleri birimi tarafından yürütülen çalışmalar, okulların fiziki yeterliliklerini artırmak, deprem riskine karşı güçlendirmek ve öğrenci ile çalışanların daha güvenli bir ortamda eğitim almalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Şehit Erdem Öztürk MTAL’deki eğitim binasında yapılan tahkik çalışmaları sonucunda alınan veriler değerlendirilerek, okulun fiziki iyileştirme kararı alındı. 22 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirilen deprem güçlendirme ve onarım ihalesi sonucunda, okul binasında yapılan çalışmalar KDV dahil 11.080.761,38 Türk Lirası maliyet ile tamamlandı. Fiziki iyileştirme çalışmaları kapsamında geçici kabul işlemleri de teknik elemanlar tarafından tamamlanarak, okul eğitim öğretime hazır hale getirildi. Bu önemli çalışma, öğrencilerin ve eğitim kadrosunun güvenli bir ortamda eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmelerine katkı sağlamaktadır.

Okumaya Devam Et

Trend

Copyright © 2023. ivvo tarafından cankirigundem.com için tasarlandı