Bizimle iletişime geçin

Çankırı Siyaset Haberleri

#Bişekilde ; ÇANKIRI GÜNDEMİ mi merak ediliyor…?

Yayınlanan

üzerinde

Bize göre #MilliGörüş yani Ak Parti bir Dava’nın adıdır… Diyoruz ve de Öyledir..

Bazılarının Davası kendi şahsi çıkarı olduğunu başlangıçdan bu güne kadar açılım adına tahammül ettiğimiz ve sonuçta da hüsran olduğumuz İsmail ERİCEKLİ ile başlayan süreç ve Muhtar bile olamaz diyenle devam edegelmiş ve devam etmektedir. daha daha dahası ile nerelerden nerelere geldiğimizi hep beraber gördük…!

Ve de daha da göreceğiz.

Yani gerçek manada Dava adamları kan içtik maalesef Davamız Partimiz zarar görmesin diye kızılcık şurubu içtik dedik…!

Benim neden İHRAÇ olduğumu merak edene özelden anlatırım .Ama yine Davam ve Partimin zarar görmesini istemem…! Ve de kimseye de anlatamadım. Kahroldum. Ne çektiğimi ben bilirim.

Buna rağmen hiç kırılmadım daha fazla sarıldım Dünya Liderimiz Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ın ve hareketinin inkıta uğramasından korktum ve çok üzüldüm ve üzüntümü tarif de edemem. Yanlış yapanlar yanlışlarına hep devam ettiler…!

Değişim şart dedik ve Koray ERDOĞAN Başkanla kenetlenmemiz gerekirken maalesef bu iyi niyete İHANET edenler oldu o bu şu demeyeceğim gören göz bu manzarayı gayet güzel görür…,!

Tabi ki İl Başkanı Koray ERDOĞAN la yürüyeceğiz, tabi ki Ahmet ULUSOY İl Genel Başkanı olacak bundan da doğal bir konu olamaz Çünkü bu gençlerimiz bizim bahçenin gülleri ve çilekeş Mücahitleridir.

Biz yıllardır bu Davaya karşılıksız ömrümüzü takatimizin yettiğince ye kadar özveride bulunarak geldik…! Ve de verdiler . Var mı itirazı olan.?

Yok efendim İl Yönetiminden istifalar olacakmış varsın olsun yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz gidene güle güle biz ÇANKIRI da on tane yönetim kurarız ama bu Davaya Menfaat için gelenlere meydanı da Asla bırakmayız.

Ne Koray ERDOĞAN nede Ahmet ULUSOY yalnız değildir. Asla da olmayacaktır…!

Biz bu DAVA’yı yolda bulmadık . Sonu karışık karanlık yollara da bırakmayız…!

Biz çooook büyük bir aileyiz…!

Konuşacak çok konumuz var istenilen yerlere ulaşır ve söylenmesi gerekenlere söylenecek sözümüzü söyleriz. Çünkü biz DAVA mızı Ve Dünya Liderimizi Allah rızası için çooook seviyoruz…Her koşulda da dimdik arkasındayız.

Yine de Birlikte Rahmet Ayrılıkta Azap Vardır…!

#VakitDUAVakti

Mustafa GENÇ

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankırı Belediye Haberleri

SEVDAMIZ ÇANKIRI

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

#Bişekilde ; ÇANKIRI GÜNDEMİ Artık Layık Olduğu Kıymet,Değer ve Tanıtımını Görme Yolundaki Gayretlerinden Dolayı Emeği Geçen…

 

ÇANKIRI Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Mustafa CAN Beye,İstanbul Federasyon Başkanı Sayın Önder TOZAN beye Ankara Dernekler Federasyon Başkanı Adem CAN beye bir ÇANKIRI Sevdalısı Olarak Sonsuz Teşekkürlerimi arz ederim.

 

Ayrıca Başta Bu Girişimlerin Öncülügünü Yapan Kıymetli Valimiz Sayın Fırat TAŞOVA , Belediye Başkanımız İsmail Hakkı ESEN beye Ve İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Ahmet ULUSOY beylere ve tüm Siyasi irade ve Emeği Geçenlere Bir ÇANKIRI Sevdalısı Olarak Sonsuz Teşekkürlerimi arz ederim..

 

Ve İlimizdeki Tüm Stklarada ayrıca hürmet ve Saygılarımızı Sunarız…

 

#Bişekilde ; ÇANKIRI GÜNDEMİ nın bu şekilde birlikte çarpan yürek olamasına olan ihtiyacımız vardı.Böyle güzelliklere ihtiyacımız Var…

 

Sağolun Var Olun…

 

#İyikiVarsınız.

 

#VakitBİRLİKVakti…

https://www.instagram.com/reel/C7HoWhYIxyN/?igsh=MXd6cWtlaDd6b2xreg==

 

https://www.instagram.com/reel/C7Hl5AmthtS/?igsh=MWR2ZG8yenViZ2R4NQ==

 

Okumaya Devam Et

Çankırı Güncel Haberler

Cumhurbaşkanımız Çankırı’ya Geliyor Uzun Süren Hasret Sona Eriyor

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 22 Mart Cuma günü Çankırı’ya geleceğini duyurdu.

Çankırı Ak Parti İl Başkanı Koray Erdoğan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çankırı’da gerçekleştireceğini ziyaretin heyecanını kattığını belirtti. 22 Mart Cuma günü yapılacak büyük buluşmanın şehir için tarihi bir gün genişlediğini vurgulayan Başkan Erdoğan, saat 16.00’da Belediye Meydanı’nda hemşehrilerine hitap edecek olan Cumhurbaşkanının en iyi şekilde karşılanacağına inandığını söyledi.

Son olarak 9 yıl önce Çankırı’yı ​​ziyaret eden Cumhurbaşkanı’nın bu kez tekrar şehre gelmesinin büyük bir mutluluk olduğunu ifade eden Başkan Erdoğan, Çankırı halkının Cumhurbaşkanına olan sevgisinin çok büyük olduğunu ve bu sevginin her zaman coşkulu mitinglere yansıdığını belirtti. Tüm Çankırılı hemşehrilerini 22 Mart’ta Belediye Meydanına davet eden Başkan Erdoğan, bu buluşmanın muhteşem bir an ve onlara inandıkları sözlerine ekledi.

Okumaya Devam Et

Çankırı Siyaset Haberleri

AK Parti, Çankırı İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri Açıklandı: İşte Liste!

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

AK Parti Çankırı Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylarını açıkladı. Ahmet Ulusoy, Faruk Aslan ve Visali Kara, partinin Çankırı Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yarışacak isimler oldu. Ancak, son gelişmelere göre, Visali Kara’nın adaylıktan çekildiği ve yerine başka bir ismin geleceği belirtildi.

Ayrıca, AK Parti’nin Belediye Meclisi için de birçok ismi belirlediği duyuruldu. Belediye Meclisi Kontenjan Adayları arasında Erdal Yıldız, Serhat Uysal ve Erkan Köroğlu yer alıyor. Diğer Belediye Meclis Üyesi Adayları ise şu isimlerden oluşuyor: Ahmet Gayret, Ahmet Andinç, Melike Çilhan, Şaban Koç, Adnan Kuşçu, Osman Uzgören, Sadık Demirtaş, Duran Karakoyun, Azize Çöpten, Kemal Çelik, Hacı Dirican, Zülkif Akdoğan, Ali Uslu, Hasan Alataş, Yasin Tekin, Mert Kethüda, Ali Direk, Abdulkadir Barak, Ayşe Kıymaz, Arif Demir, Şükriye İskilipli ve Salim Karagülle.

Bu isimler, AK Parti’nin Çankırıda Belediye Meclisi Üyesi olarak yarışacak adayları olarak belirlendi. Parti, önümüzdeki seçimlerde bu adaylarla Çankırıdaki yerel yönetimde söz sahibi olmayı hedefliyor.

Okumaya Devam Et

Trend

Copyright © 2023. ivvo tarafından cankirigundem.com için tasarlandı