Bizimle iletişime geçin

Kategorisiz

#Bişekilde ; Her şeyin Başı İMAN ve İMKAN…

Yayınlanan

üzerinde

Eskiden bugünlere kıyasla hiç denecek şekilde Hiç birimizin İMKANI yoktu ramazan gelmeden hazırlık başlar Ramazanla birlikte davetler hal hatır sormalar davetler ardı kesilmez zenginler yakınların dan başlayarak Zekatlar dağıtır imkanı olmayanlar o hediyelerle sevinirdik…
Ama İMANımız tamdı Büyük sözü dinlenir sayılır sevilir hürmet edilir. Herkes bir birinin derdiyle hem dert olur Ramazan boyunca her gün iftarda davetler yani o kadar neşeliydi ki.
Anlatamam…
Herkes bir birinin ayıbını örter derdine derman olup kırgınların arasını düzeltmeye gayret gösterirdi. Şimdi ise herkes NEFSİ nın eseri olmuş en zengin en şöhretli ben olayım derdine düşmüş. Eriyip yok olmaya doğru gitmekteyiz…
Eskiden İMKAN yoktu nasıl Allah ın emrine uyar nereden sevap kazanırız çocuklar Kur’an öğrenir tesettürlü bir şekilde sırf Allah’ın rızasına göre yaşamaya gayret gösterir büyüklerini bir hafta görmeden adeta hasta olurduk.
Şimdi o İMAN lı büyüklerimiz gitti şimdi biz nesillerimize gereken İMKNI sagladık başlar açıldı çok kısa etekler makyaj son sistem neyse dahası da var 9 günlük Bayram tatilini fırsat bilip Deniz kenarın da tatile gidiyor. Niye diye sorunca gücümüz yetmiyor. Güç yetmemesi deyil biz kendimiz Nefsimize uyduk ve hepimizde İMAN zafuyeti var.
Rabbim irkilip kendimize gelmemizi GAZZE yı gözümüzün önüne getirmemiz bizlere nasip etsin…
İmkan önemli gibi görülse de her şeyden önemlisi İMANLI nesiller yetiştirmektir.Rabbim bizlere İMANLI nesiller nasip etsin. Ve inşallah Kurban Bayramı Namazımızı Kudüs de kılmayı bizlere nasip etsin. inşaallah. Allahı kül Habibine ümmet eylesin.
Bayramlarımız Bayram tadında olsun….
Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategorisiz

ÇANKIRI İÇİN KENTSEL DÖNÜŞÜM

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

#Bişekilde ; ÇANKIRI GÜNDEMİ nın En önemli konusu en kritik Can Alıcı meselesi olmazsa olmazı #KentselDönüşüm’dür.

 

Fay hattında olan ilimiz Yapı Stoğunun eskimiş ömrünü tamamlamış olduğundan büyük Risk oluşturmaktadır….

 

Depremin öldürmediğini Çürük binaların,yanlış zeminlerin öldürdügüne hep beraber şahit olduk.

 

Biz UNCUOGLU A.Ş olarak.İstanbul İli Tuzla İlçesi Mescit Mahallesindeki binaları,Yine İstanbul İli Ataşehir Belediyesi ŞerifAli konutları (68 Blok 680daire)nın #KentselDönüşüm işlemlerinin tamamını Toplu Konut İdaresi Ve İlgili Belediyelerle koordineli olarak yaptık.

 

Binaları Yükselmektedir. Hak sahipleri mutludur.

Biz firma olarak gerekli teknik personel tecrübe ve yıkım ile illgili Y2 Belgesine haiz olan ÇANKIRI da tek firmayız…!

 

Ve….Memleketimizinde acilen büyük çapta #KentselDönüşüm le tanışması kaçınılmaz bir zorunluluktur…Yarın Eyvah dememek için acilen önlem alınması gerekir…

 

Biz bu #KentselDönüşüm için tüm aşamaların tamamını biliyor ve de tecrübe birikimimizi ve ekibimize güveniyoruz…!

 

#Bişekilde ; ÇANKIRI GÜNDEMİ nın En önemli konusu Can alıcı Olmazsa Olmaz konusu #KentselDönüş dür…

 

#VakitKENTSELDÖNÜŞÜMVaktidir.

Okumaya Devam Et

Kategorisiz

#Bişekilde ; ÇANKIRI GÜNDEMİ İçin Heyecan Gerek

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

#Bişekilde ; ÇANKIRI GÜNDEMİ için Heyecan gerek,Ben bu heyecanı Gördüm.İnşaallah…!

 

Dün Karatekin Üniversitesi Ahmet Yesevi Salonunda AFAD ile Üniversitenin ortaklaşa yaptığı programa katılım sağladım ..!

 

Ben orada Valimizde,Rektörümüzde,İl Genel Meclisi Başkanı ve diğer katılımcılarıyla birlikte Tüm katılım sağlayanların gözlerinde bu heyecana şahit oldum.

 

Hadi artık Un Var Şeker ve Yağda Var şu Helvayı yapalım…! Ne mi yapacağız şimdiye kadar yapılamayanı yapacağız .Zihniyet degişimini sağladık mı yapılmayacak hiçbir şey yok biz herşeyi yaparız ..!

 

#Bişekilde ; ÇANKIRI GÜNDEMİ olarak Gördügümüz Bu HEYECANI birlikte harekete geçireceğiz Artık Bizimde Toprağımızdan Çölmek Olsun Bizi izlemeye Devam edin…!

 

#VakitÜReTİMVakti….!

Okumaya Devam Et

Kategorisiz

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

#Bişekilde ; Büyüğünü seven , sayan, hürmet eden Küçükler, Büyüklerinin Hayır Duasıyla hep büyümüşler hep Allah’ın yanında hem kullarının yanına çok büyümüşler Hedefledikleri noktaya gelerek Hatırlı insanlar olmuşlardır….
Yok Dünyalık Mal, Şan Şöhret kısacası Nefsine uyanlar gün gelir yanında sağında sollunda önünde arkasında kimseyi bulamazlar.
Bunalıma düşen bu insanlar Dostlarının yüz karası düşmanlarının maskarası olurlar.
Onun için insanoğlu bol bol iyi insan olmalı ve Samimi Dost kazanmalıdır…
Mal mülk, şan şöhret gelip geçicidir .İyi dost Ve Akrabam daima yanı başımdadır…
Mutlaka iyilerle olalım Nefsimize uymayalım
Okumaya Devam Et

Trend

Copyright © 2023. ivvo tarafından cankirigundem.com için tasarlandı