Bizimle iletişime geçin

Kategorisiz

Çankırı Valisi ve Eşi, Depremzedelerle Bir Araya Gelerek Yemekte Buluştular

Yayınlanan

üzerinde

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar ve eşi Didem Taşolar, ilimizde yaşayan depremzedelerle bir araya gelerek bir yemekte buluştular.

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, depremin birinci yıl dönümünde depremzedelerle bir araya gelerek anma programına katıldı.

Depremin yıl dönümünde düzenlenen yemek programına; Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çankırı Milletvekili Pelin Yılık, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salih Büyük, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, Baro Başkanı Mustafa Deniz, AFAD İl Başkanı Ahmet Matur, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, İl Jandarma Komutanı Albay Yusuf Mutlu Genç, Kent Protokolü, MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, İYİ Parti İl Başkanı Aydın Akbaş, BBP Musali Cemal, depremzede aileler ve basın mensupları katıldı.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve 11 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremlerde hayatını kaybedenler için Çankırı’da çeşitli programlarla anıldı. Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, Çankırı’da konaklayan depremzedeleri yemek programında ağırladı. Program, yapılan dua ile son buldu.

Vali Taşolar, depremzedelerin kandilini de kutladı ve “Kendimi daha çok depremzede gibi hissediyorum. Bence de yüzyılın felaketiydi ve hep birlikte bunu yaşadık. Allah milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın. Bizi bu zor günlerde ev sahipliği yapan Çankırı’ya teşekkürü borç biliyorum. Kandiliniz kutlu olsun” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çankırı Milletvekili Pelin Yılık ise “Allah Devletimize Ve Milletimize Zeval Vermesin!” diyerek duygusal bir konuşma yaptı. Yılık, “Çevre illerde depremden etkilenen ve ilimizde misafir ettiğimiz vatandaşlarımızla bir araya gelerek, Cenab-ı Allah sofralarımızı bereketli, birliğimizi daim eylesin” şeklinde konuştu. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet dileyen Yılık, “Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Rabbim Ülkemizi ve Milletimizi muhafaza buyursun” şeklinde dua etti.

Program, yapılan yemek duası ile sona erdi.

 

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategorisiz

#Bişekilde ; Ne olursan Ol Önce Kendin gibi ol…!

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Ondan oldu , bundan oldu şundan oldu diye sebep ve sonuç araştırması yapılıyor.
Hiçbir sebebe sarılıp sonuç aramaya gerek yok?
Biz bir terbiye ve Ahlakla Akıncı Olduk ,MTTB’li olduk MGV’li  olduk, Rahmetli Hocamız ERBAKAN ‘ın açmış olduğu #MilliGörüş yolundan hareketle seminerler, konferanslar mitingler ,yürüyüşler düzenledik ve hedefimiz menfaat çıkar değil sırf Allah rızasını kazanmaktı….!
Hak İşi, Memur Sen’i Müsiad ı Hepsine birlik ruhunu vermek için BİRLİK Vakfını kurduk. Her alanda teşkilatlandık…!
Nerede Seçim var hepimiz birer karınca gibi orada bittik. Dedim ya hiçbir karşılık beklemeden sırf Allah rızası için. Sabah erkenden peynir ekmek domatesle yola çıkıp Akşama kadar acıktığımızın bile farkına varamazdık.
Bu şekilde ömrümüzü verdik .Biz bu şekilde devam ederken kimseye de yedirmedik çaldırmadık…!
Tabi ki biliyorduk ki iktidara gelmek için #Feto cular dan #Süleyman cılaar dan #Pkk lılara da şirin görünen Aşiretlerlede iyi geçinmek zorundaydık derken bu zehirli yapı ne yazık ki bizleri dışlattı tamamen işgal ettiler ve 17/25 Aralık Gezi derken 15 Temmuz la kırılma yaşandı.
Hep sabrettik kan içtik kızılcık şurubu içtik dedik ne kadar bizden olmayan varsa bir yerlere geldi bizim kadromuz ecel terleri döktü…!
Ne kadar İHA SİHA ve KAAN gibi Milli Gurur ve Şuurumuz yollar Hastaneler yaparsan yap bu kokuşmuş yapı tepeden tırnağa işlediğinden dolayı Milyonlar Sandığa gitmedi gidenlerde maden ben yoğum gibi safsatalar uydurarak kendini haklı göstermeye çalışma gayretine girdi Bana şu kadar maaşlı falan filan neyse tiskindirici tekliflerle geldi yani hiç biri DAVA adamı olamamışlar…!
Hiç bir şey olmaya gerek yok Kendin ol yeter …
Biz kendimiz olalım Besmeleyi çekip Nerede kalmıştık diyelim .Her şey hazır hemen yine yeniden daha güçlü olarak geliriz.
Çünkü Bizim Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN A güvenimiz tam ilk günkü gibi. Sadece biz kendimiz olalım…!
Titreyip kendimize dönmemiz gerekir.
Birlikte Rahmet Ayrılıkta Azap Vardır…
Okumaya Devam Et

Kategorisiz

Bu Dava Bizim

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Değerli Dava Kardeşlerim…
Sayın Dünya Liderimiz Cumhur Başkanımızın Türkiye’nin Büyük Mücadelesine inanmış Gönül Dostlarımız.
Yılgınlık yok, Küskünlük yok, Bıkkınlık yok, Yorgunluk yok, Nasıl Olsun Bu Vatan Bu Bayrak Bu Dava Bizim.
Karşımıza çıkan ve çıkacak olan dan Çekinmek Asla olmadı olmayacaktır da.
Zaman bizden yana, Mekan bizden yana Yürüyüşümüzün sesini soluğunu beklemektedir.
Olup biten bütün gelişmeler Ders almak içindir .O halde dersimize iyi çalışıyor Yanlışları geride bırakıp Kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz…
Kırmadan, kırılmadan Nerede Kalmıştık deyip tekrar gönüllere gireceğiz.
Dünyanın Bizlere Sizlere Türk Milletine ihtiyacı Var.
Allah’a emanet olunuz….
Okumaya Devam Et

Kategorisiz

#Bişekilde ; Bu Kuş Deve mi, Yoksa Kuş mu ,Kuş Değil Uçamaz, Deve Değil Neye Benziyor Adını Siz Koyun…

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Nasrettin hoca Leyleği yakalamış biraz kuyruğundan birazda gagasında birazda kanadından kesmiş orijinal bir kuş yaratmış….!
Dün Ankara’dan misafirlerim geldi derdi bana selam söylemiş ve geçmiş olsun dileklerinde bulunmuş.
Hayrola dedim. Ankara’da 16 belediyenin 14 tanesi ÜLKÜCÜ imiş oda bununla mutlu oluyormuş Bana göre ÜLKÜCÜ’lerin partisi MHP MİLLİ GÖRÜŞ’cülerin partisi AKPARTİ dır… tabi ki taklitleri de piyasada vardı Sıkılanlar İYİ partiye gitti geldi YRP ye intikamla gidip gelenler oldu olmadı değil.
Ancak bu CHP’nin dümen suyuna girmekte neyin nesi bir anlam veremedim….
İsrail, ABD ve tüm Haçlı ittifakı bayram yapıyor. Hedefe yaklaştık Tayyibi gönderecegiz. O başımızın belesı İhası sihasını ortadan kaldıracağız Savunma Sanayiini Mahvedeceğiz.
17/25 Aralık Gezi,15 Temmuz da yapmaya çalıştığımız tüm denemeler başarısız oldu ama yine de yılmadılar.
Böl parçala yut. Bir Ülkücü, bir Milli Görüşçü nasıl olurda PKK sizi tükürüğüyle boğar diyenlerle bir olur aklım almıyor bunun izahı mümkün değil…!
Hiçbir bahane bunu haklı gösteremez hiç Şehitliklere gitmediniz mi nasıl bir duygu içindesiniz.
Hakikaten bu kuş Deve mi? kuş mu?
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez…
Okumaya Devam Et

Trend

Copyright © 2023. ivvo tarafından cankirigundem.com için tasarlandı